İzmir, Çok Yakında 'Fotoğraf Sanatı Projesi'ne Sahne Olacak! | İzmir Haber | Son dakika Haberleri

İzmir Haber | Son dakika Haberleri

Baskılı Poşet

İzmir, Çok Yakında ‘Fotoğraf Sanatı Projesi’ne Sahne Olacak!

İzmir, Çok Yakında ‘Fotoğraf Sanatı Projesi’ne Sahne Olacak!
85
27 Kasım 2019 - 12:54

İzmir’de ‘Fotoğraf Sanatı Projesi’ Sanatseverlerle Buluşacak

İzmir’de sanat ve fotoğraf üzerine çalışmalar yapmakta olan Artlens Görsel Kültür ve Fotoğraf Atölyesi Aliye Erkurtulgu koordinatörlüğünde bu yaz başlatılan “Sanat Projesi” atölye çalışması, düzenlenecek sergiyle sanatseverlerin karşısına çıkacak.

Farklı meslek ve yaş gruplarından, fotoğraf tutkunu 20 katılımcı, 4 aya yakındır, üretim faaliyetleri ve çeşitli çalışmalar yapmaktaydı. İşte aylarca fotoğrafın güncel sanat üzerine kullanımına yönelik yapılan çalışmalar, meyvesini verdi ve ’’İzin verin! Biraz da hayal kurayım’’ sergisi meydana geldi.

Fotoğraf sanatının bilhassa güncel sanat çerçevesinde ele alınacağı sergi, ‘’İzin verin! Biraz da hayal kurayım’’ temasıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sergide katılımcılar, nesnelerin, algının, kavramların ve bakış açısının sınırlarını zorlayarak, kendi özgün bakış açılarını fotoğrafları ile yansıtacaklar.

Merakla beklenen serginin, K2 Güncel Sanat Merkezi’nde, 6 Aralık 2019 tarihinde açılacağı belirtildi. 20 Aralık 2019’a kadar açık kalacak olan serginin, pek çok usta fotoğrafçının katılımıyla gerçekleşeceği ifade edildi. Sanat tutkunlarına paha biçilmez bir görsel şölen sunulacak olan sergide, Burcu Çoban, Buket Keleşoğlu, Dilek Dilaver, Can Arslan, Emel Danışman, Efe Yiğit Akmazoğlu, Hakan Soysüren, Fulya Yıldırım, İnan Kireçkaya, Hasan İskeçeli, Neslihan Bekat, Mustafa Bozkurt, Onur Uzunlar, Nur Yürüm İpek, Özgen Bayer, Tuğba Erdoğanlar, Suzan Özgü, Yaprak Köksal’ın ve Uğur İpek; tüm katılımcılara unutulmaz anlar yaşatacak.

Bir önceki İzmir'de Korkutan Yangın! başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.

İzmir Haber

SON EKLENEN FİRMALAR

Baskili PosetPoset Baski