İzmir'de Korkunç Olay! Gözü Dönmüş Adam, Baltayla... | İzmir Haber | Son dakika Haberleri

İzmir Haber | Son dakika Haberleri

Baskılı Poşet

İzmir’de Korkunç Olay! Gözü Dönmüş Adam, Baltayla…

İzmir’de baltalı saldırı. İzmir’in Buca ilçesinde bir kişi eşine balta ile saldırarak ölümüne sebebiyet verdi. İzmir son dakika baltalı cinayet.

İzmir’de Korkunç Olay! Gözü Dönmüş Adam, Baltayla…
272
26 Kasım 2019 - 16:06

İzmir’de Baltalı Saldırı ve Cinayet
Kadın cinâyetleri bitmek bilmiyor… Bu kez acı haber İzmir’den geldi. Olay, İzmir’in Buca ilçesinde yer alan bir apartmanın 3. katındaki bir dairede meydana geldi. Komşuların iddiasına göre, Y.P. ve eşi Sevgi P. (48) arasında henüz belli olmayan bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüdü ve şiddetli bir kavgaya dönüştü. Sinirden gözü dönen Y.P. adlı adam, eline aldığı baltayla eşi Sevgi P.’ye saldırmaya başladı.

YAŞAMINI YİTİRDİ

Aldığı balta darbesiyle Sevgi P., kanlar içinde kalarak olduğu yere yığılıverdi. Cânî adam, ardından polisi aradı ve “Karımı öldürdüm. Gelin beni alın.” diye ihbârda bulundu. Olay yerine hemen polis ekipleri ve ambulans sevk edildi. Ancak ne yazık ki her şey için çok geçti, Sevgi P. yaşamını yitirdi.

DEFALARCA ŞİKAYET ETMİŞ

Sevgi P. ve Y.P. çiftinin 4 çocuğa sahip oldukları ve çocuklardan birinin de özürlü olduğu ortaya çıktı. Ayrıca çiftin aralarında uzun zamandır şiddetli geçimsizlik olduğu, bu yüzden Sevgi P.’nin şiddet gerekçesiyle kısa bir süre önce Y.P.’den şikayetçi olduğu fakat sonra şikayetinden vazgeçtiği öğrenildi. Sevgi P.’nin yakınları olay yerinde sinir krizi geçirdi. Savcı tarafından yapılan inceleme sonrasında Sevgi P’nin cenazesi alınıp İzmir Adlî Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir önceki Son Dakika! İzmir'de Su Kesintisi! başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.

İzmir Haber

SON EKLENEN FİRMALAR

Baskili PosetPoset Baski